Top Steward 2011 – WYNIKI

Wyniki Top Steward*2011 

  1. Mateusz Jędrzejowski               138 pkt.
  2. Katarzyna Nowak                     105 pkt.
  3. Artur Serafin                             87 pkt.
  4. Magdalena Wieruszewska         86 pkt.
  5. Daniela Kozłowska                   33 pkt.

Top Steward Malutki*2011
 

  1. Monika Lasota                         205 pkt.
  2. Andrzejek Gwarkiewicz             37 pkt.

Zgłoszeni stewardzi brali udział w 161 międzynarodowych wystawach kotów organizowanych pod patronatem FIFe w Polsce, w Czechach, na Słowacji, w Austrii i w Niemczech. Mateusz Jędrzejowski był zastępcą szefa stewardów na Wystawie Światowej w Poznaniu, Artur Serafin uczestniczył w budowaniu ringu ocen, obaj zasługują na szczególne podziękowanie.
Nie można pominąć Katarzyny Nowak, Danieli Kozłowskiej i Moniki Lasoty, które również reprezentowały Polskę na Wystawie Światowej w 2011 roku.
W tym miejscu pragnę podziękować wszystkim polskim stewardom biorącym udział w WWS*11, byliście bowiem wyróżniającą się grupą pod względem umiejętności i doskonałej organizacji pracy na ringu. Chcę wspomnieć też o naszym stewardzie „Malutkim”, Monika jest niepokonana już kolejny rok, była stewardem na niemal wszystkich wystawach organizowanych w Polsce.
Natomiast Arturowi Serafinowi przydzielamy dodatkowo tytuł Najlepszego Debiutującego Stewarda*2011. Zaś Najlepszy Debiut „Malutki” przyznajemy Andrzejkowi Gwarkiewiczowi. Brawo Jędrek :).
Czas na ostateczne podsumowanie. Stawka w roku 2011 była bardzo wyrównana, a frekwencja naszych stewardów na wystawach wybitna, ale martwi skromny udział stewardów w rankingu TOP STEWARD. Dlatego życzę wszystkim dalszych sukcesów w zdobywaniu wiedzy wystawowej, sobie 20 stewardów na liście TOP STEWARD za 2012 rok, a wygranym gratuluję.

 

Zarząd FPL
Marzena Włodarska