Szczęśliwego Nowego Roku!

 

Szczęśliwego Nowego Roku!

To był udany rok! Bardzo dziękuję wszystkim miłośnikom kotów zrzeszonym w Polskiej federacji felinologicznej – „Felis Polonia”, że rok 2011 był rokiem wyjątkowo dobrym dla polskiej felinologii!
Znakomite wyniki FPL „Felis Polonia” na arenie międzynarodowej, pozwalające utrzymać naszą federację na drugim miejscu na świecie w rankingu FIFe, sprawność i doskonała jakość organizacji wystaw w Polsce, coraz doskonalsze wyniki polskich kotów na ringach wystawowych Europy i coraz lepsze wyniki hodowlane polskich hodowców, a przede wszystkim sukces Światowej Wystawy Kotów to zasługa nas wszystkich, wszystkich tworzących FPL „Felis Polonia”.

 Jestem dumny, że dzięki ludziom, których łączy ta sama pasja – miłość do kotów, udało się pokazać światu jak wspaniały jest nasz kraj i jak piękne mieszkają w nim koty. Niewątpliwie miniona Światowa Wystawa Kotów, o której głośno było w całym felinologicznym (i nie tylko) świecie pokazała, że Polacy potrafią organizować wspaniałe wystawy, w doskonałym świetle zaprezentowaliśmy nasz kraj wielu ludziom, którzy mieli inne, często niestety stereotypowe wyobrażenia o Polsce. Tu raz jeszcze składam podziękowania Wszystkim, którzy przyczynili się do tego spektakularnego sukcesu jakim była WW‘2011!Dziękuję Zarządom Klubów zrzeszonych w FPL za doskonałą współpracę w Zarządem Federacji, dziękuję Członkom Komisji Rewizyjnej za rzetelną kontrolę naszych działań, wiele słusznych uwag i komentarzy, dziękuję mym Przyjaciołom z Zarządu za moc pracy jaką wkładają w profesjonalne działanie federacji, a przede wszystkim dziękuję Wszystkim ludziom kochającym koty, że zechcieli swe pasję połączyć z „Felis Polonia”!

Z okazji Nowego Roku życzę Państwu odwzajemnionej miłości dla kotów, ludzi i innych zwierzaków ;) 

Do Siego Roku!
Wojciech – Albert Kurkowski
Prezes FPL „Felis Polonia”
www.felispolonia.eu