TOP STEWARD 2007

Ogłaszamy drugą edycję konkursu rankingowego TOP STEWARD*2007 i TOP STEWARD MALUTKI*2007.

Zapraszamy wszystkich, którzy pracowali jako stewardzi na wystawach w 2007 roku, do wzięcia udziału w rankingu "TOP STEWARD 2007". Do wypełnienia zgłoszenie będą potrzebne certyfikaty wypełnione przez sędziów z każdej wystawy, na której pracowaliście. Wypełnione zgłoszenie wraz z kserem certyfikatów muszą być poświadczone za zgodność przez macierzysty klub.

Zachęcamy wszystkich gorąco do czynnego udziału, chcemy wyróżnić najlepszych za ogromny wkład pracy i zaangażowanie, za pasję oraz chęć nauki i doskonalenia tak trudnych umiejętności.

Zrozumienie zachowań kotów, pokazanie ich piękna i uroku jest bardzo trudne, szczególnie w tak ekstremalnych dla kota warunkach, jak wystawa. Czasami mamy tylko kilka sekund by pokonać ich lęk i stres, poskromić złość i pokazać całą dumę, ekspresję i szlachetność kota. Prezentujemy ich różnorodność, ale jak wiele się o nich dowiadujemy w bezpośrednich kontaktach. Dla wielu stewardowanie stało się pasją, dlatego zgłaszajcie się, aby wygrał najlepszy.

Prosimy o zapoznanie się z regulaminem i jak najszybsze wysłanie kompletu dokumentów na adres podany w regulaminie. Wyniki zostaną zamieszczone na stronie Felis Polonii do dnia 25.04.2008, a wręczenie dyplomów i wyróżnień odbędzie się na wystawie CCL w dniu 10.05.2008 roku.

Współorganizator "TOP STEWARD 2007"
Marzena Włodarska

public/files/z_top_steward.pdf”>Zgłoszenie