TOP STEWARD 2006

Zapraszamy wszystkich, którzy pracowali jako stewardzi na wystawach w 2006 roku, do wzięcia udziału w rankingu "TOP STEWARD 2006". Do wypełnienia zgłoszenie będą potrzebne certyfikaty wypełnione przez sędziów z każdej wystawy, na której pracowaliście, zgłoszenie wraz z xerem certyfikatów muszą być poświadczone za zgodność przez macierzyste kluby.

Zachęcamy wszystkich gorąco, a biorąc pod uwagę jak ciężka jest to praca, często niedoceniana i niewdzięczna, chcemy wyróżnić tych najlepszych.

Zrozumienie zachowań kotów, pokazanie ich piękna i uroku jest bardzo trudne. Czasami mamy kilka sekund by pokonać ich lęk, poskromić złośników i pokazać całą dumę i szlachetność kota. Pokazujemy ich różnorodność i różnice w budowie, ale jak wiele się o nich dowiadujemy w bezpośrednich kontaktach. Dla wielu stewardowanie stało się pasją, nie tylko szczeblem do kariery sędziego, dlatego zgłaszajcie się by wygrał najlepszy.

Prosimy o zapoznanie się z regulaminem i jak najszybsze wysłanie kompletu dokumentów na adres podany w regulaminie. Wyniki zostaną zamieszczone na stronie Felis Polonii do dnia 25.04.2007, a wręczenie dyplomów i wyróżnień odbędzie się na wystawie CCL w dniu 12.05.2007 roku.

Współorganizator "TOP STEWARD 2006"
Marzena Włodarska